Владівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тренінг "Вчимося жити разом"

Тренінг 1. «Дружній клас». 3 клас

Мета:визначити як в роботі допомагає злагодженість і взаємодія, вчити створювати спільний проект, виховувати взаємоповагу, взаємодопомогу.

Тренінг 2. «Як стати толерантним», 3 клас

Мета: вчити дітей поважати культурні відмінності, ознайомити з ознаками толерантності, запобігти конфліктам в учнівському середовищі

Кінцеве он-лайн опитування проекту «Вчимося жити разом»

Тренінг 2. «Упевнена поведінка», проведений з учнями 8 класу.

Мета проведення тренінгу – розвивати навички упевненої поведінки, формувати почуття власної гідності і поваги до себе та інших.

Балута І.О.

Тренінг3. «Як протидіяти тиску однолітків», проведений з учнями 6 класу.

Мета проведення тренінгу – сприяти формуванню упевненої поведінки учнів, умінню протидіяти негативному впливу однолітків.

Тренер: Балута І.О.

Тренінг1. «Як досягти мети», проведений з учнями 10 класу.

Мета проведення тренінгу – сприяти розвитку навичок цілепокладання, вчити оцінювати свої здібності і можливості на шляху до мети.

«Ретельне планування свого майбутнього допоможе нам досягти життєвого успіху» (думка учнів класу)

Тренер: Балута С.О.

З 13.06 по 15.06.2016 р. у м. Бердянськ пройшов триденний тренінг з методики викладання тренінгового курсу "Вчимося жити разом" для вчителів початкових класів, який проходив у Бердянській гімназії №3 «Сузір'я» Запорізької області. Доброзичлива атмосфера, яка панувала під час проведення тренінгу заохочувала вчителів до активної і продуктивної діяльності. Всі учасники вже з нетерпінням чекають початку нового навчального року, щоб почати впроваджувати уроки-тренінги та висловлюють велику подяку організаторам цього проекту , вважають , що він повинен мати своє продовження.На тренінгу учасники ознайомилися з методикою навчання на засадах життєвих навичок та особливостями проведення уроку-тренінгу з основ здоров׳я. Кожен учасник мав змогу спробувати себе у ролі тренера у процесі апробації запропонованих до впровадження уроків. НашаВладівська загальноосвітняшколаІ-ІІІ ступенівтакож включена до цього проекту,який з 1 вересня 2016 року стартує у навчальних закладах Запорізької області.

Тренери: Молокова Ірина Петрівна та Ткаченко Яна Андріївна