Владівська ЗОШ І-ІІІ ступенів

14.02.2016

Тиждень англійської мови

2016 рік проголошено в Україні роком англійської мови, тому, не порушуючи традицій, у школі протягом 08.02 – 12.02.2016 року проводився тиждень англійської мови, який організувала та провела вчитель англійської мови Яковенко-Єременко Ірина Петрівна.  На виховних годинах на цьому тижні класні керівники проводили спілкування з учнями на теми: «2016 рік – рік англійської мови», «Що то любов?», «Кохання – вічне джерело натхнення». Протягом тижня школярі з 1по 11 клас брали участь у відкритті лінійки, готували стіннівки «English is All Over the World», змагалися у конкурсі кращого читця англійських віршиків та ритмівок, переглядали фільм англійською мовою. Для малечі був проведений конкурс «Моя улюблена англійська літера». Цікаво і змістовно пройшло змагання для учнів 5-7 класу «Fuuny Express» , а для учнів 1-4 класів проводилося свято «Happy English». Закінчився тиждень святом для учнів 9-11 класів до Святого Валентина та виставкою-конкурсом «валентинок» серед класних колективів. На закритті тижня, на підсумковій лінійці, було нагороджено переможців та найактивніших учнів школи, справжніх знавців англійської мови.